Co jste vlastně vůbec zač?

  • Honza 

Ahoj,

V tomto článku bych vám rád představil celý tým, který stojí za Fyziomámou. No a taky zkusím trošku poodhalit zákulisí vzniku a fungování 🙂 Jste připraveni nás poznat?

V prvé řadě nutno říct, že nejsme žádná velká firma, balíčky se cvičebními pomůckami balíme v kuchyni po večerech, malý sklad máme ve sklepě a všechno nosíme do 3. patra bez výtahu, to je teprve kondiční trénink! 🙂

Nebudeme nic skrývat, je to trošku rodinný projekt, který zahrnuje 4 hlavní aktéry. Vojta, fyzioterapeut, osobní trenér a autor celého nápadu, dále já, Honza, jeho švagr, jako člověk zodpovědný zejména za video a potom také trošku grafiku a marketing, pokud to tak můžeme vůbec nazvat.

Kuba – hlavní dětská hvězda

Potom moje skvělá žena Veronika, která byla shodou okolností při vzniku nápadu poprvé těhotná. A v neposlední řadě Vojtův kamarád Tonda jako webmaster, admin a člověk přes technologie, weby a taky trošku video. No a málem bych zapomněl na Kubíka, mého prvního syna, se kterým jsme natáčeli od narození až do 1 roku zdravý fyziologický vývoj dítěte.

Veronika – cvičenka 🙂

Vojta s prvním nápadem přišel za námi jednoho sychravého čtvrtka listopadu 2014 no a první objednávku jsme měli 4.dubna 2016. Když si zpětně vybavím, kolik je za něčím takovým práce, orosí se mi mimoděk čelo a výrazně zrychlí tep. Nikdo z nás neměl zkušenost s tvorbou podobně komplexního produktu od úplného začátku, takže jsem moc rád, že se nám to povedlo dotáhnout do dobrého konce. Teda začátku!

Vojta – idealista a autor celého nápadu

Jsme moc rádi, že můžeme tímto alespoň malým dílem pomáhat maminkám k tomu být krásnější, sebejistější a spokojenější, protože to je něco, co bude mít vždycky smysl. Pokud nám alespoň trošku fandíte, zkuste o nás říct kamarádce, nebo nasdílet některý náš článek, budeme za to rádi!

Honza – kameraman a tvůrce obsahu

Pár perliček na závěr. Celý program jsme točili 12 měsíců. Jednak jsme potřebovali zachytit vývoj dítěte měsíc po měsíci a taky nám přišlo dobré, když bude předcvičovat máma, která je opravdu po porodu a cvičí v průběhu delšího času. Takže vše je autentické, kromě pár nezbytných filmařských tríčků 🙂

Tonda – správce webu, systémů

Všechno jsme natočili u nás v – dnes už dětském – pokoji. Kdo by to byl řekl, že? :-O (viz úvodní fotka)

Kromě našeho loga jsme si prakticky všechno dělali sami, takže jsme každý vystřídal spoustu „řemesel“.

V době, kdy se Fyziomáma připravovala, tak Vojta ještě neměl svoje dítě. Teď už ale má, takže už víc ví, „která bije“ 🙂

A co vy, jak vnímáte Fyziomámu? Zajímá vás ještě něco dalšího ze zákulisí? Budeme rádi, když napíšete, ať už komentář, nebo zprávu, posouvá nás to všechny dál!

Jste dobří, že jste to dočetli až sem. Cvičení zdar a Fyziomámě dvakrát 🙂

Honza